+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat

SADA balzám UNIVERZAL 200g + balzám EXTRÉM 200g + EMULZE 1l

Sada obsahuje:
balzám na kůži UNIVERZAL 200g
balzám na kůži EXTRÉM 200g
Olejovou emulzi na kůži 1l
600 Kč / ks
540 Kč / ks
ks
Popis produktu
Výhodná sada balzámu UNIVERZAL 200g, balzámu EXTRÉM a olejové emulze 1l.
Výrobky se hodí pro každého, kdo má cokolik koženého, pro myslivce, motorkáře, horolezce, lidi u koní a další.
Jednoduchá aplikace. Vhodné do každé domácnosti.

Balzám na kůži UNIVERZAL se začal v naší firmě používat už od začátku naší firmy. Nejdříve jsme si ho vyráběli pro naši potřebu a impregnaci kožených výrobků, které jsme vyrobili. Naši zákazníci od nás chtěli kvalitní balzám na ošetření kožených výrobků a tak jen od roku 2001 dodáváme na český i zahraniční trh. V roce 2001 jsme od za něj obdrželi cenu Zlatý kůň na výstavě Kůň v Lysé nad Labem. Výrobek se těší velké oblibě a je základím prostředkem na ošetření veškerých kožených výrobků.

Balzám obsahuje pouze složky, které se nakazí. Vydrží Vám až do úplného spotřebování klidně i deset let.

Balzám UNIVERZAL máme dermatologicky testovaný ve státním zdravotním ústavu. Je zdravotně nezávadný. Někteří naši zákazníci si mažou balzámem paty na nohou. Dokonce můžete balzámem natřít tlapky pejskovi v zimě a tím ho chránit před solí na chodnících.

Balzám na kůži EXTRÉM jsme postupem času vyvinuli pro náročnější zákazníky, kteří po nás chtěli více odolnější balzám než je balzám UNIVERZAL. Rozdíl mezi základní verzí a EXTRÉMEM je ve vyšším obsahu lanolinu. Díky tomu Vám balzám EXTRÉM déle vydrží na povrchu kůže. Hodí se například do extrémních podmínek, kdy plánujete chodit po horách i v nepříznivém počasí. Balzám jsme testovali i ve sněhových podmínkách a na botách vydrží opravdu dlouho.

Na impregnaci kožených výrobků stačí pouze malé množstí. Sama kůže Vám řekne, kdy má dost. Jakmile Vám bude zůstávat na povrchl kůže vrstva balzámu, máte výrobek dostatečně naimpregnovaný a kůže si vzala co potřebovala. Zbytek balzámu stačí otřít kouskem suchého hadru. Balzámem můžete impregnovat kožené sedačky v autě, kožené obleky na motorku, kabáty, sedla, jezdecké potřeby, kožené klobouky, boty atd.

Balzámy dodáváme s houbičkou.

Olejová emulze se stala třetím výrobkem firmy BANG na ošetření kůže. Tentokrát se jedná o výrobek, který je zaměřený na ošetření velmi suchých nebo starých kůží, které je potřeba promazat více do hlouky, aby se kůže oživila. 

Opět se jedná o výrobek, který neobsahuje žádné složky, které by se časem kazily.

Po ošetření kůže olejovou emulzí doporučujeme kůži natřít alespoň balzámem UNIVERZAL, který na povrchu kůže vytvoří ochrannou vrstu ze včelího vosku.

Před použitím pořádně protřepat. Nanášejte štětcem, nebo můžete kůži v emulzi vymáchat.
Emulze je ředitelná vodou.