+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat

BANG - VÝROBKY Z PLETENÉ KŮŽE A PROVAZŮ

Naše firma začala oficiálně podnikat s drobnými výrobky z kůže a pletenými honáckými biči v roce 1990, ale již mnoho let před tím jsme pletly a vázali uzle. Od práskání bičů byl odvozen krátký a jednoznačný název BANG. 

Náš inzerát na výrobu bičů, který jsme dávali do časopisu jménem Tramp, se dostal až k jednomu nadšenci v USA. S ním jsme rozvinuly spolupráci a díky učebním materiálům z USA jsme se začali vzdělávat v oboru, ve kterém vyrábíme dnes – pletení z kůže a provazů. 

Začali jsme vyrábět výrobky pro koně. V prvních letech bylo důležité navázání kontaktu se zákazníky a to nejlépe osobně. Proto jsme často jezdili na různá česká rodea. Seznamovali jsme se postupně s lidmi od koní, zjišťovali jejich přání a požadavky, které jsme se snažili realizovat. 

Sháněli jsme nové a kvalitní materiály a kromě kůže jsme začali vyrábět i z provazů. Postupně jsme se dostávali do podvědomí českých koňáků a cvičitelů horsemanshipu. Díky spolupráci s českými horsemany se naše výrobky dostaly do zahraničí a na těchto trzích jsou dodnes. 

Pravidelně jsme se účastnili některých prodejních výstav v České republice a v zahraničí. (Země živitelka, Jaro s koňmi, Kůň) 

V současné době se pilně věnujeme hlavně zakázkové výrobě koncovým zákazníkům a obchodním partnerům. V naší výrobě převažují profesionální výrobky pro výcvik koní metodou horsemanship, kožené výrobky, přípravky na ošetření kůže a dárkové a doplňkové předměty. Sortiment výrobků je rozsáhlý, i přesto jsme stále otevřeni novým věcem a rádi splníme přání zákazníka, bude-li to v našich možnostech. 

Svým zákazníkům se snažíme poskytnout nejkvalitnější materiály a zpracování. Základem je, aby výrobky plnily svou funkčnost a měly dlouhou životnost. Stále se snažíme zlepšovat a zkvalitňovat naši výrobu nejen novými materiály, ale i technologiemi, které urychlí naši výrobu. 

Naším cílem jsou výrobky na vysoké kvalitní úrovni s dlouhou životností za příznivé ceny pro zákazníky.
_____________________________________________________________________________________________________________________________


VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI

2001 a 2002

Dvě ocenení jsme si dovezli z výstavy Kůň v Lysé nad Labem. První cenu Zlatý kůň jsme vyhráli za Balzám na kůži Univerzal v roce 2001. Druhou pak o rok později za Indiánský komplet. 

        2003

Na konci roku 2003 jsme se zaregistrovali u Nadačního fondu Český výrobek. Ochrannou známku jsme používali do roku 2021.2009

V roce 2009 firma Vodafone pořádala soutěž, do které jsme se přihlásili a v kategorii Byznys rebel v Pardubickém kraji jsme zvítězili.


2011

V roce 2011 jsme registrovali naše logo na Úřadu průmyslového vlastnictví. 


2015

Horseman
  

  2017

Obsadili jsme 2. místo v krajském kole Česká spořitelna Živnostník roku 2017 v Pardubickém kraji.

Deník Chrudimsko