+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat
Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v předcházejících letech a za trpělivost při dodání zboží a přejeme Vám pevné zdraví a šťastné toulání rokem 2020.
Ošetření kůže přípravky BANG

Každý kožený výrobek potřebuje ošetřit, aby se kůže nevysušila, nepopraskala a neztratila své vlastnosti. Od začátku naší výroby impregnujeme kožené výrobky balzámem, která jsme si sami vyrobili. Od roku 2002 nabízíme balzám UNIVEZSAL i našim zákaznkům. V Průbehu let a tvoření poptávky po dalších výrobcích na očetření kůže jsme vyvinuli Balzám EXTREM a Olejovou emulzi. Všechny prostředky jsou voděodpudivé, mají vysokou životnost a snadno se aplikují. Balzám UNIVERZAL má dokonce i dermatologické testy a je zdravotně nazávadný. 
Na velmi vysušenou dlouho neošetřovanou kůži Vám doporučujeme náš výrobek OLEJOVÁ EMULZE NA KŮŽI, která se díky svým vlastnostem vsákne do kůže i s olejem, který obsahuje, a který kůži dostatečně zvláční a zůstane uvnitř poté co se voda odpaří. Kůže již nebude tak suchá a bude odolná proti popraskání. Pro lepší ochranu takto ošetřené kůže doporučujeme jej natřít BALZÁMEM UNIVERZAL, který vytvoří vrstvu ze včelího vosku na povrchu a chrání výrobek proti vodě.
Na běžné ošetření kožených výrobků (boty, motobrašny, kožené sedačky, sedla, uzdečky a další) je dostačující BALZÁM UNIVERZAL.
Na výrobky používané v extrémních podmínkách například v mokrém prostředí doporučujeme obuv, jezdecké potřeby a další ošetřit BALZÁMEM EXTRÉM, který má vysoký obsah lanolinu. Tento výrobek používají s úspěchem myslivci, rybáři, turisté.

Na následujícím obrázku je část kůže ošetřena BALZÁMEM UNIVERZAL a druhá část bez ošetření. Po namočení vodou se na ošetřené části vytvoří kapičky vody, které zůstávají na povrchu kůže. V druhém případě se voda snadno a rychle vsákne do kůže.