+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat

Mecate 6,5m 14mm BAVLNA

Materiál: kvalitní bavlněná šňůra
Průměr: 14mm
Délka: 6,5m
Speciální požadavky
682 Kč / ks
ks
Popis produktu
Mecate se používá jako otěže a vodítko z jednoho kusu lana dohromady. Můžete ho použít při jízdě s bosalem, slobber straps nebo s cestovní ohlávkou.

Bavlněné mecate je velice příjemné do ruky, ale má oproti jachtovému lanu nižší váhu, při používání lehce pruží. Toto mecate ocení všichni co mají rádi přírodní materiály. Při zašpinění můžete mecate vyprat ve vlažné vodě s pracím práškem. Snažte se vyprat pouze lano. Koncový řemínek můžete občas namazat balzámem na kůži UNIVERZAL.

Mecate je zakončeno zpětným zápletem lana, tím vznikne těžší konec, který je užitečný pomocník při výcviku koníka. Koncový řemínek je vyrobený z kvalitní silné kůže "politan", která má dlouhou životnost s minimální údržbou.

Kupujete-li naše mecate u svého prodejce, hledejte na koncovém řemínku nápis BANG.

Rádi Vám upravíme mecate podle Vašeho přání - jiná délka, provedení konců. Požadavky pište do poznámky k objednávce.jsou vhodné do bosalu, lze je použít do slobber-straps a nebo do cestovní ohlávky. 

Po nastavení délky otěží, Vám zbude dostatečný kus lana na vodící část. Vhodné na cestování a jako pracovní otěže. Slabší a lehčí lano je pro jemnější a citlivější práci s koníkem.