+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat

Lonž horsemanship 3,8m 18mm BAVLNA - MOSAZNÁ OTOČNÁ

Materiál: kvalitní bavlněné lano
Průměr: 18mm
Délka: 3,8m
Karabina: mosazná otočná
Speciální požadavky
790 Kč / ks
ks
Popis produktu
Klasické provedení lonže pro horsemanship z přírodního bavlněného materiálu.

Lonž je určena nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené horsemany.

Bavlněná lonž je velice příjemná do ruky, ale má oproti jachtovému lanu nižší váhu, při používání lehce pruží. Tuto lonž ocení všichni co mají rádi přírodní materiály. Při zašpinění můžete lonž vyprat ve vlažné vodě s pracím práškem. Pozor na karabinu, příliš ji ve vodě nemáchejte, stejně tak jako kožený řemínek na konci lonže. Snažte se vyprat pouze lano. Karabinu doporučujeme alespoň jednou do roka promazat olejem. Koncový řemínek můžete občas namazat balzámem na kůži UNIVERZAL.

Lonž je zakončena zpětným zápletem lana, tím vznikne těžší konec, který je užitečný pomocník při výcviku koníka. Koncový řemínek je vyrobený z kvalitní silné kůže "politan", která má dlouhou životnost s minimální údržbou.

Kupujete-li naši lonž u svého prodejce, hledejte na koncovém řemínku nápis BANG.

V základní nejvíce prodávané verzi lonže je karabina bull-snap ve stříbrné barvě, ale v nabídce máme i mosaznou verzi. Můžeme Vám na lonž dát i jinou karabinu dle Vašeho výběru.

Rádi Vám upravíme lonž podle Vašeho přání - jiná délka, karabina, provedení konců. Požadavky pište do poznámky k objednávce.