+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat
5.-16.6. je omezena výroba a expedice objednávek. Prosíme o trpělivost s dodáním. Děkujeme.

Lonž horsemanship 3,8m 14mm S OKEM

Materiál: kvalitní jachtové lano
Průměr: 14mm
Délka: 3,8m
Lonž je dodávaná bez karabiny.
Lonž barvaSpeciální požadavky
625 Kč / ks
ks
Popis produktu
Začínáte s horsemanshipem? Chystáte se na svůj první kurz a potřebujete lonž, která bude zaručeně fungovat tak jak potřebujete? Lonž délky 3,8m, průměr lana 14mm je pro Vás ta pravá. Je nejprodávanější lonží, kterou vyrábíme a usnadní Vám v prvních krocích práci s koněm. Lonž je váhově tak akorát, abyste se Vy i Váš kůň naučili první krůčky horsemanshipu společně. Zakončení lonže je velké oko, do kterého jednoduše upevníte karabinu, kterou můžete dle potřeby vyměnit za jinou. Kromě toho můžete lonž připevnit rovnou do ohlávky a pracovat bez karabiny.

Lonž je určena nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené horsemany.

Materiál lonže je z jachtového lana, které je osvědčené i při dlouhodobém používání. Lano netuhne, je pořád stále "živé" a ohebné, což Vám zaručuje kvalitní práci při výcviku. Při zašpinění můžete lonž vyprat ve vlažné vodě s pracím práškem. Před praním sundejte z lonže krabinu. Snažte se vyprat pouze lano. Koncový řemínek můžete občas namazat balzámem na kůži UNIVERZAL.

Lonž je zakončena zpětným zápletem lana, tím vznikne těžší konec, který je užitečný pomocník při výcviku koníka. Koncový řemínek je vyrobený z kvalitní silné kůže "politan", která má dlouhou životnost s minimální údržbou.

Kupujete-li naši lonž u svého prodejce, hledejte na koncovém řemínku nápis BANG.

Rádi Vám upravíme lonž podle Vašeho přání - jiná délka, karabina, provedení konců. Požadavky pište do poznámky k objednávce.

1.  černá

2.  černo-bílá

3.  béžová

4.  červená

5.  modrá

6.  šedá