+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat
5.-16.6. je omezena výroba a expedice objednávek. Prosíme o trpělivost s dodáním. Děkujeme.

Lonž horsemanship 3,8m 14mm PRO ZAČÁTEČNÍKY - ŠEDÁ

Materiál: kvalitní jachtové lano
Průměr: 14mm
Délka: 3,8m
Karabina: bull-snap
Speciální požadavky
655 Kč / ks
ks
Popis produktu
Začínáte s horsemanshipem? Chystáte se na svůj první kurz a potřebujete lonž, která bude zaručeně fungovat tak jak potřebujete? Lonž délky 3,8m, průměr lana 14mm je pro Vás ta pravá. Je nejprodávanější lonží, kterou vyrábíme a usnadní Vám v prvních krocích práci s koněm. Lonž je váhově tak akorát, abyste se Vy i Váš kůň naučili první krůčky horsemanshipu společně.

Lonž je určena nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené horsemany.

Materiál lonže je z jachtového lana, které je osvědčené i při dlouhodobém používání. Lano netuhne, je pořád stále "živé" a ohebné, což Vám zaručuje kvalitní práci při výcviku. Při zašpinění můžete lonž vyprat ve vlažné vodě s pracím práškem. Pozor na karabinu, příliš ji ve vodě nemáchejte, stejně tak jako kožený řemínek na konci lonže. Snažte se vyprat pouze lano. Karabinu doporučujeme alespoň jednou do roka promazat olejem. Koncový řemínek můžete občas namazat balzámem na kůži UNIVERZAL.

Lonž je zakončena zpětným zápletem lana, tím vznikne těžší konec, který je užitečný pomocník při výcviku koníka. Koncový řemínek je vyrobený z kvalitní silné kůže "politan", která má dlouhou životnost s minimální údržbou.

Kupujete-li naši lonž u svého prodejce, hledejte na koncovém řemínku nápis BANG.

V základní nejvíce prodávané verzi lonže je karabina bull-snap ve stříbrné barvě, ale v nabídce máme i mosaznou verzi. Můžeme Vám na lonž dát i jinou karabinu dle Vašeho výběru.

Rádi Vám upravíme lonž podle Vašeho přání - jiná délka, karabina, provedení konců. Požadavky pište do poznámky k objednávce.